4-5

Ndeshje e ‘çmendur’ në Liverpool – Arsenal, shënohet goli i vitit në Angli! VIDEO

Liverpooli dhe Arsenali po dhurojnë spektakël në “Anfield” në ndeshjen e vlefshme për fazën e 1/8-ave në Carabao Cup (EFL Cup).

“Topçinjtë” kanë kaluar sërish në avantazh pasi në minutën e 70’ Joseph Ëillock realizoi një supergol nga distanca.

Momentalisht Arsenali po fiton me rezultatin befasues 5-4 përballë Liverpoolit duke dhuruar spektakël golash në Willock.

loading…