trajneri

Mourinho me dy adoleshent në ndeshjen e Championsit

Jose Mourinho mund të përfshijë të rinjtë e Manchester United, James Garner dhe Mason Greenwood në skuadër për t’u përballur me Valencia.

United tashmë ka siguruar kualifikimin në rundin tjetër dhe nuk do të ketë nevojë të merr shumë seriozisht ndeshjen.

Kjo i shton edhe faktin që në fundjavë Manchester United do të përballet me Liverpoolin për ndeshjen e Premierligës.

Mourinho me shumë gjasa nuk do të përfshijë në formacion futbollistët më të mirë.