Roza Lati

Moderatorja shqiptare e nis ditën nga plazhi i Dubait, fotografon trupin nga afër

Roza Lati ka vizituar Dubain.

Ajo ka nisur ditën atje duke pozuar nga bregdeti, shkruan lajmi.net.

Veshur me bikine ngjyrë të kuqe ka ekspozoi linjat trupore dhe tatuazhin që ka në njërën këmbë.

Në mbishkrimin e postimit, shkroi: “Unë udhëtoj .. sepse paratë kthehen. KOHA JO. Mbushni jetën tuaj me përvoja, jo me gjëra. Keni histori për të treguar jo gjëra për të treguar”.

Po ashtu, moderatorja vuri në pah fizikun e saj duke u fotografuar nga afër.