Tika Camaj

Modelja shqiptare skena të nxehta me bikini

Modelja shqiptare Tika Camaj është shfaqur me një video tepër të nxehtë në Instagram.

Bukuroshja shqiptare, është në Meksikë për të realizuar një fotosesion në bikine, kurse sot ajo është shfaqur tejet seksi.

Tika, shfaqet në një video duke ecur në rërë derisa tregon gjoksin e saj dhe trupin e bukur si sirenë.

Bukuroshja shqiptare, me prejardhje nga Mali i Zi shihet në formë të përkryer derisa bën qejf gjatë këtij fotosesioni me bukuroshe të tjera.