pushime

Milot Rashica shijon bregdetin shqiptar me familje

Milot Rashica po shijon pushimet në Shqipëri. Sulmuesi 25- vjeçar ka zgjedhur vendin e tij për të kaluar momente qetësie pas sezonit të ngarkuar.

Fotoja e postuar nga Rashica nëpërmjet “Instastory” në rrjetet sociale, tregon Rashicën bashkë me të afërm të tjerë.

Kujtojmë se sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës u transferua nga Werder Bremen te Norwich sezonin e fundit, për të lidhur kontratë katër vjeçare.

Megjithëse Rashica mbajti vazhdimisht vendin e titullarit, sezoni i parë rezultoi dështim pas Norwich u pozicionua i fundit, duke rënë kështu nga kategoria.

Kjo mund të jetë dhe arsyeja pse Rashica mund të mendojë ndryshimin e klubit për sezonin e ardhshëm.