Milner heshtë Londrën, Liverpooli në epërsi (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në derbin anglez, mes Arsenalit dhe Liverpoolit.

Në ndeshjen që po zhvillohet në Emirates, golin e ka shënaur Milner (61’).

Liverpool synon fitore për të vazhduar garën për vendin e parë në Premier Elague, kurse Arsenali pretendon të mbajë njërën nga pozitat e para.

https://www.youtube.com/watch?v=WayE-zvhEgU