Futbolli

Met Millaku transferi i radhës për Dukagjinin

Skuadra e Dukagjinit pasi ka kompletuar radhët e veta në shtabin teknik duke ia besuar pozitën e trajnerit Ismet Munishi tashmë ka nisur edhe përforcimet.

Sipas burimeve të Ballkani.info, Met Millaku do të jetë transferi i radhës.

Millaku edicionin e kaluar ishte pjesë e Drenicës dhe tashmë po mendon për një aventurë të re në Superligë. /Ballkani.info