Tuna

Mediat maqedonase shkruajnë për festën që ia bëri Tuna djalit: Gjithmonë është diçka shumë origjinale

Tuna është mjaft e njohur në rrjetet sociale dhe poston vazhdimisht fotografi në rrjetet sociale nga karriera e saj por edhe nga jeta e saj private.

Ishin ditëlindja e djalit të saj, Tianit, që mori vëmendjen e madhe edhe pse festa iu bë gjatë karantinës dhe pikërisht për këtë mediat maqedonase shkruajtën lajme pozitive për të.

Ditëlinjda e tretë e Tianit u festua më ndryshe se herat tjera, mirëpo edhe kësaj here ajo u kujdes deri në detajin më të vogël që kjo festë të jetë mjaft unike.

“Kur këngëtarja Tuna feston ditëlindjen e djalit, gjithmonë është diçka shumë origjinale”, kanë shkruar mediat maqedonase.

Me poshtë shihni fotografitë brenda festës së organizuar në kohë karantine.

View this post on Instagram

Tian Patris 🌍

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi) on