Me veturë iu vërsul demonstruesve në Colorado, masa në panik vrapoi në të gjitha anët – dikush nxori revolen…

Një shofer i panjohur është futur me veturë në turmën e demonstruesve, që po protestonin në një autostradë në qytetin Aurora në Colorado.

Si rezultat i kësaj, një demonstrues ka nxjerrë revolen dhe ka shtënë mbi të, ku është plagosur një person që sipas gjitha gjasave ishte demonstrues.

Derisa grupi i demonstruesve po kalonin autostradën, nga pas me shpejtësi të madhe u afrohej vetura që u fut në masë.

Nga frika se do ta pësojnë me jetë filluan të vrapojnë nga të gjitha anët, por njëri nga demonstruesit nxori revolen duke shtënë mbi veturën. E për fat të keq ka plagosur në këmbë një demonstrues.

Në rrjetet sociale është shpërndarë në masë të madhe edhe një variant tjetër i kësaj ngjarje, ku thuhet se vetura që ishte në lëvizje ka shtënë mbi turmën, por një gjë të tillë nuk e ka konfirmuar policia.

Shpërndaje

Baku

Azerbajxhani tregon forcën, paradë ushtarake për të festuar fitoren në Karabak

Volkswagen Golf

Golf 3 e nxjerr një autobus të mbetur në borë

Firehawks

Video e rrallë e aksionit të helikopterit të ‘operacioneve speciale’ të marinës së SHBA

Bahamas

Pamje që shihen një herë në jetë/ Peshkaqeni sulmon breshkën, peshkatarët…

Bursa

Ja si grabitet filiali i postës në Turqi

MadMan’s Choice

Grupi muzikor suedez sjellin versionin rock të këngës “Xhamadani vija-vija”

Ellie

“Mogli” i filmave në jetën reale, fëmija jeton me kafshët e egra, s’mund të flasë e ha bar

Gage Gillean

Ylli i rrjeteve sociale shkatërron makinën 3.4 milionë dollarë

Australi

Pamjet mahnitëse kur gorilla miqësore e kopshtit zoologjik, ndihmon zogun e plagosur të fluturojë

Gjermani

Gjermanët s’e durojnë izolimin – Situatë “kaotike” në Frankfurt

Houston

“I grahi më mirë kur pij”, fjalët e fundit të shoferit para aksidentit fatal, shihni videon dramatike

“Dreqi e marrtë”

Sinan Vllasaliu publikon këngën e re, dedikim për Ushtrinë e Kosovës

BMW

Kompania prezanton kostumin turbo-elektrik me krahë që fluturon me 300 km/orë

Jerevan

Protestuesit sulmojnë qeverinë dhe Kuvendin armen pas marrëveshjes së paqes me Azerbajxhanin

Nick Carter

​Lufta e re botërore për shkak të COVID, kreu i forcave britanike thotë se rreziqet janë reale

UltraOne

Maska më e sigurt kundër COVID-19, filtron deri në 99.97 për qind të ajrit që thithni