Me veshje kombëtare dhe komplet e zhveshur modelja shqiptare uron 28 Nëntorin

Sot shënohet 106 vjetori i shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë.

Me këtë rast nuk kanë munguar as urimet e fytyrave publike të cilat pozuan në forma të ndryshme.

Së fundmi, është modelja Françeska Jaçe e cila vjen me veshje kombëtare ku shfaqet komplet e zhveshur në pjesën e sipërme dhe me tanga.

Një foto si kjo e Jaçes me tu postuar në rrjete sociale ka marrë pëlqime dhe komente të ndryshme nga ndjekësit e saj.

“Ditet e javes jam ne medyshje..
Te kuqe a te zeze??⚫?
Sot e kam vendos jam kuq e zi!!! #gezuarshqiperi”, shkruan ajo.

https://www.instagram.com/p/BquZRVxBe4Y/?utm_source=ig_embed