Morena Taraku

Më provokuese se kurrë, Morena ia ‘qet flakën’ krejt lakuriq Dubait

Këngëtarja po shijon pushimet e saja në qytetin e bukur.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka pozuar sërish për Instagram.

Ajo e ka realizuar një foto e ulur ku i ka treguar format trupore, mjaft shumë përmes bikineve provokuese.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga ajo profesionale.