Ish-miss universi

Me fustan pas trupit dhe pa reçipeta, miss-i shqiptar ngre temperaturat para festave

Ish-miss universi, Trejsi Sejdini është një nga vajzat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar dhe një femër tepër sensuale.

Bukuroshja nga Elbasani me postimet e fundit në rrjete sociale ka menduar të “çmendë” fansat me një veshje tepër provokuese.

Ajo shihet me një fustan ngjyrë portokalli të mbyllur, të ngjitur pas trupit sa më s’ka. Tepër seksi dhe me forma bombastike, Trejsi nuk ka nguruar të provokojë me disa detaje.

Asaj i duken ashiqare të brendshmet dhe fakti që nuk ka veshur reçipeta.