Euro 2024

Mbyllet pjesa e parë, Gjermania në epërsi ndaj Hungarisë

Kanë përfunduar 45 minutat e pjesës së parë të ndeshjes Gjermani – Hungari.

“Pancerat” po udhëheqin me rezultat 1:0 me golin e shënuar nga Musiala.

Gjermania ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e parë dhe nëse këtë e arrin edhe sonte e siguron qysh tash kalimin tutje. /Ballkani.info