PSG

Mbappe e dëshmon se s’ka sulmues si ai, ky gol s’do koment

Kylian Mbappe ka shënuar një gol tejet të bukur në ndeshjen kundër Lyonit


PSG e ka mposhtur Lyonin me rezultat 5-1 në gjysmëfinale të Kupës, me sulmuesin francez që në këtë takim ka shënuar një gol spektakolar, shkruan Reporteri.net

Mbappe mori topin në pjesëfushën e vetë dhe dribloi ca futbollistë kundërshtarë për të shënuar më pas një gol të bukur.