Magani jep dorëheqje nga pozita e kryetrajnerit te ’89-shi

Gugash Magani ka dhënë dorëheqje nga pozita e kryetrajnerit te Trepça ’89.

Këtë e bëri të ditur vetë trajneri pas humbjes nga Prishtina në xhiron e 13-të, 2 me 0.

Pas 13 xhirosh këtë sezon ’89-shi ka 15 pikë dhe është në pozitën e nëntë të tabelës.