Skuadra llapjane

Llapi i huazon pesë futbollistë në katër skuadra të ndryshme

Skuadra e Llapit ka lajmëruar se ka huazuar pesë futbollistë të saj.

Portieri, Loris Kikrri është huazuar tek ekipi i Shqipërisë në Kategorinë e Parë, Egnatia.

Futbollistët, Alban Shabani dhe Bekim Maliqi janë huazuar në Kategorinë Superiore tek Skendërbeu.

Kurse, Blerand Qitaku në Dardanë dhe Gentrit Duriqi tek skuadra e Podujevës.

Pesë huazime nga skuadraPodujevë, 18 shtator 2020 – K.F. Llapi ka mbyllur afatin kalimtar veror me afrimet të cilat iu…

Posted by K.F. Llapi on Friday, September 18, 2020