LINKU

LIVE- Këtu mund ta shikoni finalen e LIGËS SË KAMPIONËVE

Kanë mbetur edhe pak çaste deri te fillimi i finales së madhe të Ligës së Kampionëve ndërmjet, Manchester Cityt dhe Chelseas.

Kjo finale angleze pritet të na sjell lojë të bukur atraktive në stadiumin e Portos.

E mira e gjithë kësaj është se kjo finale do të mbahet edhe me pranin e rreth 16 mijë tifozëve.

Më poshtë ne ju sjellim linkun e ndeshjes LIVE.

Gjithashtu, rrini me ne për të shikuar LIVE golat, dhe gjithçka tjetër nga kjo përballje.

LINKU1

LINKU2