Chelsa

Leicesteri ‘arrë e fortë’ për Chelsean, refuzon të ia shesë yllin e ekipit

Ekipi i Leicesterit pritet të ia bëj të vështirë Chelseas transferimin e Ben Chilwell.

Siç njofton ‘Daily Mirror’, Chelsea pritet që të paguaj klauzolën e mbrojtësit anglez

Por, Leicesteri pritet që të rezistoj sa më shumë që është e mundur në mënyrë që të mos e shesë atë.

Chilwell po e kalon një sezon të mrekullueshëm dhe po shihet si ndër më të mirët në pozitën e tij.