video

Ledioni dhe Genta ishin miq të ngushtë, shokët publikojnë pamje prekëse

Ledion Hamzaj dhe Gentiana Mustafaj, përkatësisht 16 dhe 17 vjeç, janë dy nxënësit që humbën jetën në mënyrë tragjike në autobusin e sulmuar me kallashnikov të premten në mbrëmje.

Disa pamje të publikuara në rrjetet sociale dëshmojnë për një miqësi të mirë mes Ledionit dhe Gentianës. Të dy u varrosën me një ceremoni të përbashkët sot në varrezat e fshatit, ku morën pjesë qindra persona.

Dy të rinj plot energji, siç i përshkuajnë shokët e të afërmit, gjë që e reflektonin edhe në videot e postuara në TikTok.

Miqtë e tyre të klasës kanë përmbledhur disa nga momentet e tyre më të bukura sëbashku.

Ngjarja në fshatin Gllogjan të Deçanit tronditi mbarë opinionin publik, ndërsa autori vazhdon të mbetet në arrati

Qeveria e Kosovës ka ofruar 20 mijë euro shpërblim për secilin qytetar që jep informacione për autorin e vrasjes së trefishtë.

@gentaisufii

The best friend of my life I have ever known🥺💔. I will miss you very much 👼🕊 #fyp #viral #bestfriend

♬ Колючая Роза – Mamikon