Ylli kosovar

Ky supergol i Rashicës do ju lënë pa mend VIDEO

Milot Rashica ka shënuar një supergol në miqësoren që Ëerder Bremen po e zhvillon kundër ST Paulit

Goli erdhi në minutën e 43.

Ai merr një top të mirë dhe lëshon një goditje të fuqishme për të kaluar në epërsi kundër St Paulit.