Kamer Metaj

Ky është grabitësi që u vra sot në Istog dhe i cili vrau policin Izet Demaj (FOTO)

Zbulohet identiteti i grabitësit në Istog.

Disa qytetarë nga Istogu i kanë thënë lajmi.net se personi i dyshuar për grabitje të bankës në Istog, i cili mbeti i vrarë pas përleshjes me policinë, është Kamer Metaj.