Qendërmbrojtësi shqiptar

Kumbulla flet pas zyrtarizimit te Roma

Marash Kumbulla ka dhënë komentet e para pas zyrtarizimit te skuadra e Romës.

Qendërmbrojtësi shqiptar, Kumbulla, është zyrtarizuar pak më parë si transferimi më i ri i skuadrës romake.

Pasi gjithçka është konfirmuar, lojtari ka thënë fjalët e para të tij si anëtar i Romës.

“Dua të falënderoj mbështetësit e Romës për pritjen e ngrohtë që më kanë dhënë”, ka thënë Kumbulla.

“Do të jap gjithçka që kam dhe do të provoj të fitoj dhe të festoj me ta”, ka shtuar shqiptari.

Kumbulla do të luajë si i huazuar te Roma për dy sezone, më pas skuadra duhet të kryej obligimin për transferim permanent.