biondina

Kejvina e konsideron veten si njërën nga femrat më të bukura në botë

Kejvina Kthella nëpërmjet një postimi të fundit ka thënë se nuk është femra më e bukur në botë por njëra prej tyre po.

Biondina seksi, Kejvina Kthella së fundmi i ka realizuar disa fotosesione në të cilat ka ardhur tejet tërheqëse.

Në njërën prej fotografive ajo i ka shkruar disa fjalë të cilat kanë zgjuar edhe reagime.

“E di kush jam. Nuk jam e përsosur. Nuk jam femra më e bukur në botë. Por, jam njëra prej tyre”, ka shkruar Kejvina në Instagram dhe nuk kanë munguar pëlqimet e shumta dhe komentet po ashtu të panumërta pranë fotos së saj.
https://www.instagram.com/p/BsBjUQZHzI2/?utm_source=ig_web_button_share_sheet