Ka gol në El Clasico (VIDEO)

Barcelona ka kaluar në eperësi kundër Real Madridit

Philippe Coutinho, shënoi në minutën e 11’të duke kaluar Barcelonën në epërësi.
Ky është një El Clasico i parë pas një kohe të gjatë pa Messin dhe Ronaldon.