Boks

Joshua-Ruiz: Këtu mund ta shikoni direkt pa pagesë rimeçin që të gjithë mezi e kanë pritur

Rimeçi sensacional mes Anthony Joshuas dhe Andy Ruizit do të zhvillohet sonte rreth orës 21:30-22:00, sipas kohës tonë lokale.

Joshua e kërkon hakmarrjen pasi pësoi një prej disfatave më shokuese në histori të bokist, kur u mposht nga rivali meksikan muaj më parë, shkruan Periskopi.

E sonte, ai do ta ketë mundësinë t’i rikthejë titujt në përplasjen që zë vend në Arabinë Saudite.

Periskopi ju sjellë më poshtë linqet ku do të mund ta shihni meçin direkt, pa pagesë.

Shënim: Linqet mund të mos jenë funksionale deri në momentin kur starton meçi:

Për mobil:

http://livehd-2017.blogspot.com/p/blog-page_24.html
http://livehd-2017.blogspot.com/p/blog-page_83.html
http://livehd-2017.blogspot.com/p/blog-page_2.html

Për ata që e shikojnë nga PC:

http://livehd-2017.blogspot.com/p/blog-page_59.html
http://livehd-2017.blogspot.com/p/blog-page_59.html