Këngëtarja

Ja si duket Leonora pa grim

Është një nga artistet më të kompletuara.

Leonora Jakupi i kushton kujdes të veçantë paraqitjeve publike dhe njihet për elegancë në çdo dalje që bën.

Së fundi, ajo realizoi një fotosesion të ri, në të cilin shfaqet tejet joshëse dhe në top-formë, duke bërë që të komentohet shumë.

Mbrëmë, në orët e vona, artistja postoi një foto natyrale duke treguar se si duket kur nuk vendos grim.

“Pa grim pa foto profesionale, naten e mire njerez te mire!”, janë fjalët e Leonorës sipër fotos.