Olta Sheta

Ish-banorja e Big Brother Albania ”çmend” rrjetin: ”Fytyra jote do të dukej më e bukur mes këmbëve të mia”

Ka qenë padyshim një nga personazhet më të diskutuar në edicionin e tretë të Big Brother. Flasim për bukuroshen Olta Sheta, e cila kujtohet edhe për “trekëndëshin” e saj të dashurisë mes Bertinës dhe Erionit.

Megjithatë ajo sot duket më seksi se kurrë dhe me një pamje krejtësisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto e video nga më të ndryshmet dhe imazhi i fundit është me të vërtetë i nxehtë.

Me një veshje provokuese të kuqe, Olta duket shumë provokuese dhe seksi. Sikur të mos mjaftonin vetëm format e saj, Olta ka ndezuar ndjekësit me përshkrimin e fotos.

“Fytyra jote do të dukej edhe më e bukur mes shalëve të mia”.- shkruan Olta.

https://www.instagram.com/p/ByialmpFSvJ/?utm_source=ig_embed