Interi “s’ka kaçik” për Barcelonën, Jordi Alba shënon për 2-0 (VIDEO)

Jordi Alba ia ka dhënë goditjen përfundimtare Interit duke shënuar për 2-0 në minutën e 83.

Spanjolli mori një pasim fenomenal nga Ivan Rakitiq për ta mposhtur më pas lehtësisht portierin e skuadrës italiane.

Me këtë fitore, Barcelona do ta kryesoj grupin B me 9 pikë nga tri fitore, kurse Interi do të mbetet në kuotën e 6 pikëve.

Nga 1 pikë i kanë Tottenham dhe PSV. /Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=y6GiqUEliUI