Gjithçka gati për sfidën Kosovë-Maltë (FOTO)

Tashmë është gjithçka gati për ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Maltës, në kuadër të Ligës së Kombeve.

Tifozët kanë filluar të grumbullohen dhe atmosfera pritet të jetë madheshore.

Ndeshja fillon në orën 20 e 45. /Ballkani.info/