Gjesti amator i Mavrajt, ja si e godet me kokë kundërshtarin dhe merr karton të kuq (VIDEO)

Skocia po fiton 1-0 në “Loro Boriçi” përballë Shqipërisë.

Por ajo që bëhet akoma edhe më e vështirë, Mërgim Mavraj është ndëshkuar me kartonin e kuq për shkak të një gjesti antisportiv ndaj kundërshtarit.