FOTO

FOTO/ “Çmendet” Enca publikon foto krejt nudo nga banjo në këto ditë të ftohta

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhiu përveç hiteve të shumta muzikore ajo njihet edhe për provokimet e një pas njëshme në rrjetin e saj socal në “Instagram”.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet komplet nuda nga pjesa e sipërme, ndërsa poshtë trupin e saj ajo e mbulon vetem me të brendshme transparente në pjesën intime.

No description available.

Ndërsa në foton tjetër ajo shihet e veshur me sytjena dhe e shtrirë në shtrat derisa pjesën intime e mbulon me jastak.