Formacionet zyrtare: Man Utd – Juventus

Manchester United dhe Juventus do të takohen në ‘Old Trafford’ për të zhvilluar derbin e xhiros së tretë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve,
‘Djajtë e Kuq’ në stadiumin e tyre janë nikoqir të kampionëve të Serie A, për të cilët paraqitet ish ylli i tyre, Cristiano Ronald.

Ndeshja mes Manchester United – Juventus, luhet me fillim nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Manchester United:

Juventus: Szczesny, Cancelo, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro, Bentancur, Pjanic, Matuidi, Cuadrado, Dybala, Ronaldo.