Nga ora 18

Formacionet zyrtare: Ishujt Faroe – Kosova

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Ishujve Faroe dhe Kosovës.

Ndeshja që starton në ora 18:00, do të zhvillohet në kuadër të Ligës së Kombeve.

Ishujt Faroe vs Kosova