Eva Longoria

Eva Longoria fotografohet në plazh duke treguar linjat e përsosura në moshën 47-vjeçare

Ajo kohët e fundit ka shijuar një udhëtim në ishull rreth Italisë, duke marrë pjesë në Festivalin e Filmit në Taormina vetëm javën e kaluar.

Dhe tani, Eva Longoria është duke shijuar diellin në Capri ndërsa është fotografuar duke shijuar një ditë në jaht të dielën me familjen e saj, shkruan DailyMail.

Duke treguar figurën e saj të pabesueshme trupore, 47-vjeçarja veshi një palë bikini të bardha për ditën, e cila përmbante printe shumëngjyrëshe me shkrim.

Flokët e saj çokollatë ishin të lagura dhe të larguara nga fytyra e saj, ndërsa hidhej dhe dilte nga deti.

Bukuroshja dukej në humor të mirë për ditën e mbushur plot argëtim, teksa iu bashkua bashkëshorti i saj Jose dhe djali i saj Santiago, katër vjeç.