Enver Hoxhaj

Enver Hoxhaj nis ditën me një fotografi të veçantë: Themeluesit e UÇK-së dhe të Shtetit

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, mëngjesin e sotëm ka nisur duke publikuar një fotografi të veçantë për të, shkruan ballkani.info

Bëhet fjalë për ish presidentin Hashim Thaçi dhe ish liderin e partisë, Kadri Veseli të cilët ndodhen në Gjykatën Speciale, duke u gjykuar nën pretendimin për krime të kryera gjatë luftës.

Ndërsa Hoxhaj në këtë postim ka shkruar përbri fotografisë për Thaçin e Veselin, themeluesit e UÇK-së dhe të shtetit. /Ballkani.info/

Postimi i plotë: