Djali i këngëtares

Ende nuk di asgjë për botën por Joni i Adelinës po shijon suksesin e parë

Ajo është bërë nënë e një djali.

Por, ndonëse Joni ende është i vogël në moshë dhe nuk di asgjë për botën, ai është bërë shumë i famshëm, shkruan Ballkani.info.

Kjo se, nëna e tij i ka hapur llogari në Instagram.

Vetëm për dy ditë, ai ka kaluar mbi 10 mijë ndjekës në këtë rrjet social.

Duke qenë se është djali i këngëtares padyshim që Joni do ketë akoma më shumë ndjekës, por, pse jo edhe suksese./Ballkani.info/