Këngëtarja

Emocionohet Zanfina: Ti gjithmonë do të jesh…

Pothuajse në çdo intervistë e ka përmendur.

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka treguar gjithmonë se sa e dhënë është pas kafshëve, sa shumë i do ato dhe se kujdeset për disa prej tyre, shkruan Ballkani.info

Ajo sonte në Instastory ka publikuar një fotografi që asaj i ka ngjall emocion.

Në foto shihet se është një racë e qenve që ajo ka pasur, e një nga ta i ka ngordhur. Me dëshpërim ajo tha se gjithmonë kjo racë do të mbetet e preferuara e saj./Ballkani.info/