LIVE

El Clasico nis me spektakël: Dy gola për 8 minuta VIDEO

Pa tifozë, por me spektakël dhe dy gola të shënuara ka filluar El Clasico ndërmjet Barcelonës dhe Realit

Barcelona është duke luajtur baras 1-1 me Realin në ndeshjen që po zhvillohet në Camp Nou.

Federico Valverde kaloi Realin në epërsi në minutën e pestë, por Ansu Fati në minutën e tetë barazoi rezultatin në 1-1.

Më posthë mund t’i shikoni dy golat e El Clasicos.