Modelja

Edhe Hilde del në rrjetë

Si duket e kanë bërë me radhë.

E tashmë ka qenë rendi i bukuroshes Hilde Osland që të dal me bikine transparente.

Në foton e hedhur në Instagram, bukuroshja shihet në rrjetë dhe dukej shumë seksi.

Me një imazh të tillë, Hilde nuk i la fort vend imagjiantës mashkullore.