2-3

Dy gola ekspres në “Allianz Arena”, Mbappe i jashtëzakonshëm

Bayern Munich e ka barazuar në 2-2 rezultatin ndaj Paris Saint Germain në “Allianz Arena”, ekuilibër ky që zgjati vetëm 7 minuta, kur Kyliane Mbappe shënoi golin e tretë për Parisin dhe të dytin personal.

Bayerni po humbiste 0-2, derisa tani rezultati është 2-3 në favor të PSG, shkruan Ballkani.info.

Golin e dytë për Bayernin e shënoi veterani gjerman, Thomas Muller.