Semi

Donald-Bora në rreshtat e këngës së re të Semit?

Pas hitit ‘Mos u kthe’ Semi mesa duket po përgatitet për një projekt të ri muzikor.

Artistja njëherit edhe ish – banore e BBV -së, kësaj radhe po sjell një projekt ritmik të punuar nga këngëtari Yll Limani.

Kënga e saj e fundit u pëlqye mjaft shumë nga publiku si dhe grumbulloi me mijëra klikime.

i