Kylie Jenner

Disa ditë para ditëlindjes, Kylie Jenner fillon festën me shoqërinë dhe familjen

Kylie jenner pas dy ditësh (10 gusht), do të festoj ditëlindjen e saj të 23-të, por duket se ajo I ka filluar festimet e ditëlindjes më herët.

Këtë e ka bërë të ditur përmes disa postimeve në Instagram, e cila është dukur mahnitëse me paraqitjen.
22-vjeçarja mbante të veshur disa reçipeta të bardha ku ja tregonin gjoksin shumë të formësuar dhe një xhaketë të zezë.

Kylie u surprizua nga miqët e saj me një torte me lule, teksa mbi to qëndronin dy qirinj të vegjël.