Ylli i Barçës

Dalin pamjet: Shikoni gjendjen e Messit në shkallët e stadiumit (FOTO)

Aktualisht në “Camp Nou” po luhet super dueli ndërmjet Barcelonës dhe Interit e vlefshme për fazën e grupeve në Champions League.

Në këtë ndeshjen mungon Leo Messi i cili në fundjavë theu bërrylin dhe do të mungojë rreth 3 javë në fushat e blerta.

Para se të nisë ndeshja kamerat kanë filmuar argjentinasin i cili së bashku me të birin e tij ndjek skuadrën e zemrës nga shkallët e stadiumit.

Ja pamjet e Messit me dorën në allçi.