Braziliani

Coutinho shënon ‘alla Messi’, mos e humb klasin e brazilianit! VIDEO

Bayerni po shkatërron 6-1 Werder Bremen-in në “Allianz Arena”

Duket se kjo është nata e ish mesfushorit të Liverpoolit dhe Barcelonës, Philippe Coutinho.

Pasi barazoi gjithçka në minutën e 45’, Coutinho shënoi për 3-1 në minutën e 63’, ndërsa golin tjetër e ka shënuar Robert Lewandowski në fund të pjesës së parë.

Coutinho shënoi gol mjaft të bukur me parabolë.