chelsea

Chelsea me dy mungesa të mëdha kundër Manchester United


Chelsea do të ketë dy mungesa shumë serioze në ndeshjen e fundjavës kundër Manchester United në Premierligë.


Blutë nuk do të mund të llogarisin në shërbimet e Ben Chilwell dhe Ngolo Kantes.


Kante do të jetë jashtë vetëm në fundjavë pas një lëndimi të lehtë në gju, derisa Chilwell pritet të mungoj deri në gjashtë muaj. /IndeksOnline/