Aktori

Bradly Cooper nuk humb kohë, ja çfarë po bën aktori mbas ndarjes me Irina Shayk

Pas lajmit të ndarjes nga Irina Shayk siç duket Bradly nuk ka humbur kohë dhe po argëtohet me miqtë e tij.

Aktori është fotografuar së fundmi me dy shokë jashtë Sunset Tower Hotel në West Hollywood, ku kishin qëndruar duke pirë përreth dy orë.

44-vjeçari shihet për herë të parë i shoqëruar që nga publikimi i lajmit javën e kaluar.

E ndërsa nga ana tjetër Irina nuk ndalon së postuari foto nga Islanda ku ndodhet së fundmi.

Siç duket të dy e kanë marrë me sportivitet ndarjen.

Kujtojmë se lajmin për ndarjen e çiftit të njohur të showbizit u konfirmua nga revista ‘People’.

Gjihtashtu çifti ka dhe një vajzë të vogël na martesa e tyre.