FOTO

Bella Thorne fejohet me sipërmarrësin Mark Emms

Bella Thorne së shpejti do të ecë në altar.

Aktorja 25-vjeçare i tha ‘po’ sipërmarrësit dhe producentit Mark Emms.

Çifti u njohën vitin e kaluar në Ibiza në festën e ditëlindjes së Cara Delevigne, shkruan DailyMail.

“Ishte dashuri me shikim të parë teksa po lindte dielli”, tha ylli i “American Horror Stories” për Vogue Weddings.

Fituesja e çmimit të “Imagen Fondation” dhe i fejuari i saj pozuan së bashku në një foto të ëmbël duke bërë të ditur lajmin në rrjetet sociale.

Bella u sigurua që të përfshijë dukshëm në foto unazën e fejesës me diamant smeraldi 10 karatësh.

Mark, i cili gjithashtu zotëron restorantin në New York, “The Mulberry”, në fakt i bëri pyetjet në shtëpinë e Bellas në Kaliforni në Ditën e Nënës.

Ylli i “Divinity” më parë tha se do të dëshironte ta bënte dasmën në Mbretërinë e Bashkuar, por nuk ka njoftuar datën e martesës.

Nusja e ardhshme zbuloi se po kërkon më shumë se një dukje për ditën e saj të madhe, me një sy drejt vintage “Schiaparelli” ose “Dior”.

“Çdo nuse nuk ka nevojë për një fustan”, tha ajo duke lënë të kuptohet për ndryshime të shumta të garderobës.

Aktorja e zënë ka një sërë projektesh në listën e saj, duke përfshirë edhe filmin e ardhshëm “Saint Clare”.

Sipas përshkrimit të filmit në IMDB , komedia horror fokusohet në një student të qetë kolegji me një ‘vokacion hyjnor për të vrarë’ .

Bella, dhe ndoshta Mark, do të bëjnë një udhëtim në Itali në Festivalin e Filmit Taormina.

Pika kryesore e ngjarjes së planifikuar për 24 qershor – 1 korrik do të bëjë një shfaqje të “Indiana Jones” dhe “Dial of Destiny”.

Të tjerë që debutojnë punën e tyre në festival përfshijnë aktoret Nina Dobrev, Jacqueline Fernandes dhe aktorin Khaby Lame.