Sulmuesi francez

Barcelona zyrtarizon transferimin e Griezmmanit (Video)

Transferimi i Griezmann tashmë është bërë publik edhe nga vet klubi i Barcelonës.

Përmes rrjeteve sociale në Twitter dhe Instagram, kampioni i La Ligas ka bërë zyrtare transferimin e Griezmann.

“Ju po prisnit për këtë”? ka shkruar faqja e klubit krahas një video të shkurtë.