Testimi

Ballkani konfirmon se nuk e ka asnjë të prekur me koronavirus

Ballkani ka konfirmuar se të gjitha testet për koronavirus ndaj futbollistëve dhe stafit të klubit kanë dalë negative.

Lojtarët dhe stafi i klubit nga Suhareka u testuan sot gjatë ditës, ndërsa rezultatet e ardhura këtë mbrëmje tregojnë se nuk ka asnjë te prekur me koronavirus në skuadër.

Lajmi është konfirmuar nga trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi, përmes një postimi në rrjetet sociale.