Euro 2024

Autogol qesharak, Portugalia dyfishon epërsinë ndaj Turqisë

Samet Akaydin ka realizuar autogol qesharak për t’ia mundësuar Portugalisë golin e dytë.

Portugezët kanë krijuar epërsi prej dy golave dhe tash janë në rrugë të mbarë drejt fitores.

VIDEO